برندینگ

برندینگ چیست

برندینگ فرآیندی که لازم است در آن اطلاعات لازم در رابطه با محصول و شرکت مورد نظر را داشته باشیم و مختص آن ها اسم یا تصویری را طراحی و ثبت کنیم ، برند باید به گونه ای طراحی شود که در ذهن مشتری ثبت شود و برای آن جذابیت داشته باشد و به صورت واضح شرکت یا محصول مورد نظر را معرفی کند .

هدف از برند سازی :

برای داشتن تبلیغات با کیفیت باید برندسازی انجام شود و هدف از برندینگ این است که همراه با درک مشتری بتوان محصولی را از طریق برند شرح داد .

اهمیت برند سازی :

در هر کسب و کاری که فعالیت دارید باید از اهمیت برند سازی اطلاعات کافی را داشته باشید تا بتوانید آنگونه که باید اهداف مرتبط با تبلیغات و معرفی محصول را دنبال کنید .

چگونگی ساختن برند :

ساختن برند به موقعیت و جایگاه شما اعتبار می بخشد و در دوره ای هستیم که رقابت تنگا تنگی در میان  تمامی کسب و کار ها وجود دارد پس باید در ساختن برند مورد نظر به تمام خصوصیات مشتریان خود ، اینکه در چه رنج سنی هستد و محصولات شما تا حدودی به سلایق مشتریتان نزدیک باشد توجه کنید تا بتوانید برندی را طراحی کنید که به وضوح ویژگی های محصول یا شرکت مورد نظر را بیان کند و برای مخاطبین جذابیت داشته باشد .

ویژگی های برند خوب :

1-از نظر گرافیکی تمام نکات رعایت شود .

2-طوری طراحی شود که توجه لازم را جذب کند.

3-ساده و روان باشد تا به راحتی در ذهن مشتری حک شود .

4-بتوان به راحتی برای برند مورد نظر تبلیغات لازم را انجام داد .

5-هیچ کونه تقلبی در ساخت آن دخالت نداشته باشد.

6-تلفظ مخصوص خودش را داشته باشد و آنقدر روان باشد که قابل  تلفظ توسط هر ملیتی باشد .

7-ساخت برند خوب کمی هزینه بر است پس باید از نظر اقتصادی هم بصرفه باشد.

8-قابل ثبت باشد  تا از بتوان از نظر قانونی حمایت لازم را انجام داد.

9-پیام مورد نظر را به وضوح به مشتری برساند.

برند ها گونه های مختلفی دارند که ممکن است مختص یک نفر یا یک گروه یا یک شرکت خاص باشد و به این ویژگی مهم خک باید در ساختن برند توجه کرد .

وقتی که تمام مراحل لازم برای داشتن یک برندینگ خوب اجرا شد بعد از ساختن آن باید شروع به تبلیغات کرد که امروزه همه ی کسب و کار ها از اپلیکیشن اینستاگرام از شرکت های بزرگ و شناخته شده تا گروه های کوچک برای تبلیغات کار خود استفاده میکنند و زمانی که برند شما تمام خصوصیات لازم را داشته باشد باعث جذب فالوور های زیادی میشود که باعث شناخت بیشتر برند شما از طرف مشتری میشود و با فعالیت های منظم و برنامه ریزی شده میتوانید روز به روز تعداد مخاطب واقعی بیشتری جذب کنید.

 

جهت کسب مشاوره دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی پیج اینستاگرام با تیم مشاوره راه نوین در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255