تبلیغات اینستاگرام

مثل دومینو که مهره ها باید به درستی در جای مناسب قرار بگیرند که راه را از اول تا آخر با یک حرکت درست طی کنند ، تبلیغات در اینستاگرام هم به همین صورت است که باید دارای متن تبلیغاتی مناسب و مربوط به محتوا باشه و بعد از آن عکس ها و ویدیو های مرتبط و کپی نشده و البته جذاب باشه ، دارای کپشن مناسب و زمان تبلیغات مناسب باشه

تبلیغات گسترده

تبلیغات بلاگری

تبلیغات اسپنسری

تبلیغات برندینگ

شاید سخت ترین کار ممکن در رشد صفحه اینستاگرام انتخاب تبلیغات اینستاگرام درست برای صفحه شما می باشد . در هنگام تبلیغات اینستاگرام باید یکسری از نکات رعایت شود تا بازدهی تبلیغات مناسب باشد . تبلیغات باید در صفحه های مناسب با کسب و کار شما که دارای بیشترین مخاطبین هدف شما می باشد اجرا شود. اما باید به این نکته توجه کرد که مهم ترین بخش تبلیغات  انتخاب بنر و متن مناسب برای تبلیغات شما می باشد . شاید از نظر بسیاری از صاحبان کسب و کار  اهمیت این بخش بسیار کم می باشد و امری بسیار ساده از نظر کاربران به حساب می آید ولی در تبلیغات مشابه دو کسب و کار در یک صفحه اینستاگرامی بازدهی تبلیغ صفحه ای که به از بنر حرفه ای برای تبلیغات خود استفاده نموده از صفحه ای که از یک بنر بسیار ساده استفاده کرده از بازدهی خیلی بیشتری برخوردار بوده است ...

شاید سخت ترین کار ممکن در رشد صفحه اینستاگرام انتخاب تبلیغات اینستاگرام درست برای صفحه شما می باشد . در هنگام تبلیغات اینستاگرام باید یکسری از نکات رعایت شود تا بازدهی تبلیغات مناسب باشد . تبلیغات باید در صفحه های مناسب با کسب و کار شما که دارای بیشترین مخاطبین هدف شما می باشد اجرا شود. اما باید به این نکته توجه کرد که مهم ترین بخش تبلیغات  انتخاب بنر و متن مناسب برای تبلیغات شما می باشد . شاید از نظر بسیاری از صاحبان کسب و کار  اهمیت این بخش بسیار کم می باشد و امری بسیار ساده از نظر کاربران به حساب می آید ولی در تبلیغات مشابه دو کسب و کار در یک صفحه اینستاگرامی بازدهی تبلیغ صفحه ای که به از بنر حرفه ای برای تبلیغات خود استفاده نموده از صفحه ای که از یک بنر بسیار ساده استفاده کرده از بازدهی خیلی بیشتری برخوردار بوده است ...

در ادامه ما روش های تبلیغات و همین طور تعرفه تبلیغات اینستاگرام را با هم برسی می کنیم

انواع تبلیغات اینستاگرامی

به صورت کلی در اینستاگرام تبلیغات به چند دسته برای محاسبه قیمت تقسیم بندی می شوند . تبلیغات ساعتی بر اساس زمان مشخص و بدون توجه به بازدهی صفحه اجرا می شود . تبلیغات بازدیدی اینستاگرام در انواع ویو   ( بازدید)، ایمپرشن  (تاثیر گذاری) و ریچ (کل قابل دسترس) می‌باشد.

در مدل تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام تبلیغ شما در پیج‌های محبوب و پربیننده تا رسیدن به تعداد بازدید موردنظر سفارش دهنده تبلیغ نمایش داده می‌شود ، تبلیغات بازدیدی اینستاگرام می‌تواند در دو بخش پست یا استوری اینستاگرام نمایش داده شود. در مدل زمان دار فارغ از میزان بازدید تبلیغ شما به صورت زمان دار و به صورت تبلیغات 24 ساعته اینستاگرام در پیج‌های منتخب و پربیننده به صورت ۲۴ ساعته نمایش داده می‌شود

تعرفه تبلیغات اینستاگرامی

یکی از مشکلاتی که در تبلیغات اینستاگرام بسیاری از کاربر ها با ان رو به رو هستن این است که برای تبلیغات در اینستاگرام تعرفه خاصی بر اساس کیفیت پیج های اینستاگرام وجود ندارد و برای حرفه ای عمل کردن در تبلیغ احتیاج به کمی خلاقیت داریم اما اصلی ترین مشکل این است که چگونه در اینستاگرام حرفه ای تبلیغ کنیم.
خلاقیت به این معناست که تبلیغات شما بازدهی بیشتری داشته باشد و برای این کار باید اطلاعاتی در رابطه با یه سری موارد داشته باشیم که با هم در این مقاله باهم برسی می کنیم

قیمت تبلیغات در اینستاگرام به نوع پیج ، کیفیت ، موضوع و جنس مخاطبان بستگی دارد و قبل از اینکه تبلیغات را انجام بدهیم باید تا حدودی با این موارد آشنا باشیم.

انواع تبلیغات اینستاگرام

1-تبلیغات پست ثابت اینستاگرام به چه صورت است ؟

چون پست بعد از به اشتراک گذاشتن ثابت می ماند پس باید بیشتر نظر مخاطب را جذب کند که حتی اگر پست را در جای دیگری ببیند مشتاق شود برای اینکه به پیج ما مراجعه کند و پست ما باید کپشن مناسب هم داشته باشد به این صورت که تمام اطلاعات مهم و اولیه را در آن توضیح دهیم که برای بازدید کننده مفید باشد
یکی از مزیت های تبلیغات اینستاگرام اینه که فضای ساده و خلاقانه ای را در اختیار ما قرار داده و می توانید پست خود را با توجه به علاقه ی خودتون ویرایش دهید و موضوع قابل ذکر این است که هرچه تعداد بازدید کننده های شما بیشتر باشد یعنی تبلیغات مفیدی داشتید.

2-تبلیغات در استوری

چون مهلت ماندگاری آن کم است پس باید به صورت خلاقانه از آن استفاده کرد به گونه ای که مثلا تبلیغ کوتاهی از پست جدیدی که گذاشته اید باشد.

3-تبلیغات پرومت اینستاگرام:

می توان مبلغی را برای اینستاگرام پرداخت کرد که برای شما تبلیغات را انجام دهد.

حالا می خواهیم انواع روش های تبلیغات را بررسی کنیم که به سه روش پست ، استوری و پرومت است :

حالا برای داشتن تبلیغات اینستاگرام مناسب چه نکاتی باید رعایت شود:

میتوانید چندین بنر را در غالب یک پست دربیارید که برای مخاطب با ورق زدن آن و دیدن نمونه های بیشتر جذابیت بیشتری داشته باشد.
تا جایی که امکانش هست عکسها یا کلیپ ها را خودتون بسازید (یعنی به صورت کپی شده از گوگل یا دیگر پیج ها نباشد) چون تبلیغات با یک تصویر جدید حتی ساده می تواند مخاطب را جذب کند. البته که هرچه عکسها کیفیت بهتری داشته باشند تبلیغات فوق العاده ای خوایم داشت.

بنر اینستاگرامی حرفه ای طراحی کنید

تا می تونید نوشته های روی عکس را کم کنید یعنی بهتر است توضیحات در کپشن باشند تا روی عکس.
کوتاه و مفید و مختصر توضیح دهید.

راحت تبلیغ کنید ، پیچیدگی شما را اذیت می کند

کسانی که تازه و بدون هیچ سابقه ای شروع به تبلیغات از طریق اینستاگرام می کنند برد بیشتری دارند چون تمام تلاش خودشان را خواهند کرد که به بهترین نحو انجام دهند ولی این موضوع به این معنی نیست که افرادی که سابقه ی تبلیغات داشتند نمی توانند به خوبی تبلیغات کنند اتفاقا این افراد با به کار بردن کمی خلاقیت و به روز بودن می توانند تبلیغات بسیار خوبی داشته باشند.
چون اینستاگرام مانند گوگل دکمه مشاهده ی بیشتر را ندارد می توانید با قرار دادن # یا @ در بیو اینستاگرام خود تبلیغات بیشتری انجام دهید که این کار را غیر از بیو می توان در کپشن هم انجام داد. یادتان باشد که هشتگ گذاری در اینستاگرام بسیار مهم است و پست هایی با تعداد هشتگ های زیاد و البته مربوط به محتوا بیشترین تبادلات را دارند.
به محتواهای تولید شده از طریق کاربران دقت کنید از این طریق می توان به راحتی اعتماد ایجاد کرد و به فروش بیشتری رسید.

به راحتی تبلیغات خود را شروع کنید

و یادتان باشد تبلیغات از طریق اینستاگرام را می توان از همین حالا شروع کرد از فنجون قهوه ای که میخورید تا کوچکترین و ارزان ترین محصولی که میخرید و استفاده می کنید و شرط داشتن سابقه ی خوب روراست بودن با کاربران است.

مقایسه تبلیغات دو پیج هم موضوع

حالا به عنوان مثال دو پیج تبلیغاتی آرایشی بهداشتی رو با هم مقایسه می کنیم که هر دو در مورد یک برند مشابه تبلیغات میکنند ولی پیج یک موفق تر از پیج دو است. حالا چرا اینطور شد؟ به چند دلیل که قبل تر به طور مختصر براتون توضیح دادم ولی حلا بیاین کامل ترش کنیم.
پیج یک: شروع میکنه به فعالیت زیاد ولی مفید،یعنی هیچ محصولی رو که ازش اطلاعات کافی نداره رو تبلیغ نمی کنه،پس اول کیفیت محصول اطمینان پیدا کرده بعد شروع به تبلیغات کرده یا اینکه گاهی اوقات محصول را معرفی می کنند و بیان می کنند که هنوز از کیفیتش اطلاعی ندارند و بعد از دیدن نتیجه اعلام خواهند کرد.
کار خوب دیگری که انجام می دهد این است که یک محصول از دو برند متفاوت رو با هم مقایسه میکنه و برای فالوورهای خودش شرح میده که مثلا این دو کرم به یک صورت آبرسانی رو انجام میدهند با این تفاوت که از نظر قیمت متفات اند،یکی ارزانتر از دیگریه و برای اطمینان بیشتر بعضی بلاگرها اون محصول رو امتحان می کنند جلوی دوربین تا نتیجه رو همون لحظه نشان دهد.
دیگری اینکه ارتباط خوبی رو با فالوورهای خود برقرار می کند و این صمیمیت هم باعث اطمینان فالوور میشه هم اینکه هرجا سئوالی داشت با خیال راحت بیان کند و شما به بهترین نحو تا جایی که می تونید راهنماییش کنید.پس ارتباط خوب داشتن با فالوور خود مهمه. حالا بعضی ها هم زندگی شخصی خودشون رو به اشتراک میزارند همراه با تبلیغاتشون یک نظر شخصیه که بعضی ها می پسندند و بعضی ها هم نمی پسندد.
بعضی ها برای شروع تبلیغات خود بعد از اینکه کمی فعالیت کردند از پیج دیگری که فالوور بیشتری داره و موفق هم هست وتا حدودی به محتوا شما مربوط باشه درخواست می کنید که برای شما تبلیغات کند(معرفی کند) چون تبلیغ در پیج های پر بازدید اینستاگرام یکی از موثرترین و راحت ترین روش برای افزایش فالوور و همچنین افزایش فروش در اینستاگرام است.
همه چیز را چک کنید که با هم در تعامل باشد یعنی تعداد فالوورها و کامنت ها باید همخوانی داشته باشد مثلا پیجی که 5000تا فالوور داره بعید است که تعداد کامنت ها 10تا باشه.

ادمین حرفه ای برای پیج خود داشته باشید

یک پیج برای تبلیغات حرفه ای حتما باید ادمین داشته باشد.
معمولا باید در تایم مشخص شده ای تبلیغ انجام بشه یعنی فالوورهای شما منتظر این باشند که این هفته شما حتما یه کلیپ جدید برای تبلغات میزارید.
پیج دو: حالا فرض کنیم یک سری نکات رعایت بشه و یک سری رعایت نشه پس مسلما نمی توان تبلیغات اینستاگرامی خوبی داشت
چون تبلیغات در اینستاگرام چرخه ای است که باید همه ی موارد در آن سر جای مناسب خودشان قرار گیرند.

خدمات مدیریت اینستاگرام 

دومینو تبلیغات

مثل دومینو که مهره ها باید به درستی در جای مناسب قرار بگیرند که راه را از اول تا آخر با یک حرکت درست طی کنند ، تبلیغات در اینستاگرام هم به همین صورت است که باید دارای متن تبلیغاتی مناسب و مربوط به محتوا باشه و بعد از آن عکس ها و ویدیو های مرتبط و کپی نشده و البته جذاب باشه ، دارای کپشن مناسب و زمان تبلیغات مناسب باشه و… که در بالا به صورت کامل توضیح داده شده.

خدمات حرفه ای تبلیغات اینستاگرامی گروه راه نوین می تواند مشاوره خوبی برای پیشرفت کسب و کار شما باشد

جهت دریافت خدمات مشاوره رایگان با ما در تماس باشید 66935136-021

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255