طراحی لوگو موشن

[vc_row][vc_column][vc_column_text]لوگو موشن یا لوگوی متحرک یکی از الزامات ورود حرفه ای شما به صنعت تولید محتوا در سوشال مدیا های مختلف می باشد. اما اولین سوال این است که

لوگو موشن یا لوگوی متحرک چیست ؟

لوگو موشن یک ویدیو کوتاه چند ثانیه است که در آن یک نماد (لوگو یا لوگو تایپ ) به وسیله افکت های تصویری و گرافیکی به همراه یک موزیک است گفته می شود که می تواند هوییت شما در ویدیو ها را نشان دهد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]افکت های گفته شده شامل انیمیشن های مختلف می باشد که جذابیت کار را دو چندان می کند.لوگو موشن یکی از بهترین نماد ها برای برندینگ به حساب می آید و می تواند کمک بسیاری در انتقال مفاهیم ، روش تبلیغات و شعار تبلیغاتی شما انجام دهد که باعث ماندن شما در ذهن مخاطبانتان می شود.

اصلی ترین رکن در تولید لوگو موشن ، زیبایی لوگوی اصلی شما به حساب می آید . لوگو هوییت شما و وجه تمایز شما با رقبایتان به حساب می آید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]افکت های گفته شده شامل انیمیشن های مختلف می باشد که جذابیت کار را دو چندان می کند.لوگو موشن یکی از بهترین نماد ها برای برندینگ به حساب می آید و می تواند کمک بسیاری در انتقال مفاهیم ، روش تبلیغات و شعار تبلیغاتی شما انجام دهد که باعث ماندن شما در ذهن مخاطبانتان می شود.

اصلی ترین رکن در تولید لوگو موشن ، زیبایی لوگوی اصلی شما به حساب می آید . لوگو هوییت شما و وجه تمایز شما با رقبایتان به حساب می آید.

لوگو موشن مدل های مختلفی از نظر طراحی دارد که انتخاب آن بستگی به سلیقه شما و طراح لوگو موشن دارد . لوگو موشن می تواند تنها چند افکت ساده داشته باشد یا از انمیشن های حرفه ای استفاده شد. حتی مدت زمان ویدیو هم کاملا اختیاری است اما مهم ترین نکته در طراحی لوگو موشن این اسن که می خواهید چه چیزی را در لوگو موشن خود نشان دهید .

چرا شما و برندتان نیاز به لوگو موشن دارید؟[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255