طراحی وب سایت

داشتن یک وب سایت و اپلیکیشن زیبا و کارآمد می تواند چهره اینترنتی شما را زیبا کند و تعامل میان شما و کاربرانتان بالا می برد.  امکان فروش اینترنتی یکی از قابلیت های می باشد که امروزه برای تمامی کسب و کار ها با توجه به مشغله های مشتریان و کاربران احساس نیاز می شود.

مرحله 1

در مرحله اول با توجه کسب کار خود و نیاز های احساس شده درخواست خود را برای مشاوران ما ارسال کنید تا توسط کارشناسان فنی ما مورد برسی قرار برگیرد تا بهترین گزینه فنی و  قیمتی به شما معرفی گردد

مرحله 2

بعد از برسی فنی منابع مورد نیاز برای وب سایت و اپلیکیشن به شما معرفی می گردد تا فضای مناسب برای قرار گیری وب سایت و دامنه مناسب برای شما معرفی گردد

مرحله 3

تیم کارشناسان فنی راه نوین پس از برسی ثبت درخواست شما الگوی های مناسب کسب و کار شما را به صورت الترناتیو های مختلف ارائه می دهند.


مرحله 4

پس از انتخاب پلن مورد نظر مناسب با کسب و کار شما و ارائه لیست قیمت ، هزینه نهایی پروژه اعلام می گردد و پس از پرداخت بخشی از هزینه بر اساس قوانین طراحی وب سایت و اپلیکیشن ، پروژه شما توسط تیم فنی شروع به اماده سازی می شود.

مرحله 5

پس از اتمام پروژه و مراحل اداری پروژه به شما تحویل داده می شود و وارد پروسه پشتیبانی فنی و باگ گیری به صورت رایگان به مدت مندرج در قرار داد می گردد .

شما نیاز به پرداخت هزینه های غیر منطقی برای پروژه های خود ندارید شما به راه نوین احتیاج دارید

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255