چراه فروش را به اینستاگرام انتقال دهیم

فروشگاه اینستاگرامی موفق چه فروشگاهی است

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

چرا فروشگاه اینستاگرامی ؟

شاید بسیاری از ما فروشگاه اینستاگرامی بسیاری را می شناسیم که درآمد های 40 تا 50 میلیون تومانی از اینستاگرام دارند ؛ بازاری بسیار بزرگ  با حدود 40 میلیون کاربر ایرانی می تواند بزرگترین بازار فروش برای شما باشد ولی بسیاری از کاربران اطلاعاتی از این که چگونه باید به این درآمد های بالا از طریق فروشگاه اینستاگرامی ندارند . در قرن حاضر و با افزایش میزان کاربران متصل به اینترنت و آگاهی بخشی ها ارائه شده در این زمینه شما انواع کسب و کاری های مختلفی را در فضای مجازی دیده اید که انواع فعالیت های فیزیکی ، فروش اجناس و حتی فروش خدمات انلاین را در فعالیت های خود قرار داده اند .محبوبیت اینستاگرام بالاخص در میان مردم کشور ما یکی بهترین گزینه برای بستری فروش وسرمایه گذاری در اینستاگرام را ایجاد کرده است.

ما می خواهیم در این مقاله می خواهیم روش های ایجاد و فروش در اینستاگرام برای برای شما شرح دهیم ؛  مرحله اول ساخت پیج فروشگاهی اینستاگرام و در مرحله دوم فروش موفق در اینستاگرام و راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1484543564447{padding-top: 55px !important;padding-bottom: 75px !important;}”][vc_column][ra_content_box style=”s8″ show_button=”yes” ib_style=”btn-default” ib_shape=”round” ib_size=”btn-sm” ib_border=”border-thick” ib_text=”text-uppercase” title=”چگونه پیج فروشگاهی اینستاگرام بسازیم” info=”مشاوره تولید محتوا و راه اندازی فروشگاه اینستاگرام 09120137255″ ib_link=”url:http%3A%2F%2Frnovin.com%2Finstagram%2F|||” image=”4955″ ib_other=”صفحه مدیریت پیج و راه اندازی فروشگاه اینستاگرامی کلیک کنید”]شاید اولین مشکل در ایجاد یک فروشگاه اینستاگرامی این است که کاربران نمی داند چگونه باید یک فروشگاه اینستاگرامی را ایجاد کنند ، در این وضعیت کاربران به دو دسته تقسیم می شوند؛ گروه اول کسانی هستند که  اطلاعی از این موضوع ندارند  که  چه محصولی در فروشگاه اینستاگرامی خود برای فروش قرار دهند و در نوع کسانی هستند که یک پیج فروش در اینستاگرام دارند ولی فروش خوبی از طریق صفحه اینستاگرام خود ندارند .[/ra_content_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نحوه ایجاد فروشگاه اینستاگرامی و تهیه محصول برای فروش :

در تمام کسب کار ها مدل های وجود دارند که بعضی از فروشندگان مملو از فروش اجناس هستند و در بعضی دیگر از فروشندگان دارای فروش بسیار اندک هستند . شاید اولین سوالی که برای کاربران در ساخت یک صفحه فروش در اینستاگرام ایجاد شود این است که چه اجناسی قابلیت فروش و ایجاد یک فروشگاه اینستاگرامی را دارند ؟ اولین مشکل در ایجاد یک فروشگاه اینستاگرامی تهیه و تامین محصول برای فروش و این که محصولات پر فروش در اینستاگرام چه محصولاتی هسند.

شاید از نظر خیلی از کاربران این مشکل یکی از بزرگترین مشکلات در راه اندازی این گونه کسب و کار ها می باشد که بسیاری را در ایجاد یک فروشگاه اینستاگرامی دلسرد کند ولی شاید برای شما جالب باشد که  در مرحله اول شما نیاز به تولید محتوا برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود هستید نه تهیه محصول برای فروش در  فروشگاه اینستاگرامی !!

شاید این سوال به ذهن شما هم رسیده است که چه محصولاتی امکان فروش در اینستاگرام را دارند ، اصولا بعضی محصولات شناخته شده در بازار که نیاز فروش آنها قبلا در بازار های فروش ایجاد شده است بهترین گزینه است ولی محصولاتی نیز هستند که بازار نیاز آنها در جامعه ایجاد نشده است. همه این موارد بستگی به شما دارد تکنیک های فروش را به خوبی بلد باشید و امکان متقاعد کردن مشتری برای خرید از شما را داشته باشید . با گزینه های مانند قیمت رقابتی ، کیفیت محصول ، و گستردگی محصولات می توانید تمام مشتریان بالقوه خود را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید.مشتریان بالقوه مشتریان هستند که خدمات شما را می شناسند و در مرحله اول با شما برخورد داشته اند و در صورت جذب این مشتریان به مشتریان بالفعل شما تبدیل شده اند که حداقل یک بار از شما خرید کرده اند. شاید فروختن آب در کویر امری بسیار آسان باشد ولی هنر فروختن این است که شن را به کسی در کویر زندگی می کند بتوانید به فروش برسانید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”slideInRight”]

مشاهده مقاله ساخت پیج اینستاگرام(کلیک کنید)

مشاده مقاله ایجاد پیج بیزینس در اینستاگرام ( کلیک کنید )

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”4978″ img_size=”700*700″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نحوه تولید محتوا در اینستاگرام

محتوا تولید شده برای اینستاگرام باید شامل مشخصات و توضیحات محصول به همراه پست های آموزشی برای ارائه محصول باشد . بعد از طی کردن این مراحل شما یک فروشگاه اماده برای فروش محصول خود دارید . بعد از مراحل تبلیغات و جذب فالور از طریق قرار دادن محتوا ارزش مند در صفحه اینستاگرام خود و جذب کاربر و دریافت سفارش اقدام به خرید اجناس و ارسال برای مشتری نموده و مراحل نگه داری محصول و ریسک عدم فروش اجناس در فروشگاه اینستاگرامی خود را به حداقل رسانده اید .

در واقع شما تنها هزینه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود که پرداخت می کنید هزینه تولید محتوا اینستاگرام ،هزینه مدیریت صفحه اینستاگرام  و تبلیغات پیج اینستاگرامی خود هستید و نیازی به پرداخت هزینه برای خرید اجناس و انبار کردن آنها ندارید.

تکنیک های فروش در اینستاگرام

1-پروفایل خود را تکمیل کنید

پروفایل خود را مانند یک ویترین از فعالیت های خود اماده کنید

اولین برخورد که یک کاربر با صفحه فروش محصولات شما در اینستاگرام با آن مواجه می شود طراحی بیو و پروفایل شما می باشد .

پروفایل شما مانند یک ویترین در یک مغازه می باشد که می تواند مشتری را در لحظات اول جذب صفحه شما کند .این بیو باید شامل نحوه فروش شما ، نحوه ارسال شما ، ادرس و شماره تلفن و در صورت وجود ادرس وب سایت شما (تاثیر وب سایت در فروشگاه های اینترنتی )

2-تولید محتوا در اینستاگرام

دومین مورد و پادشاه فروشگاه اینستاگرامی شما محتوا تولید شما است . شاید برای خیلی کاربران صرفا مشاهده محصولات شما شاید جذابیت بالایی نداشته باشد ولی اگر در کنار معرفی محصولات مقالات آموزشی و محتوای فاخر برای فروشگاه اینستاگرامی خود ارائه دهید علاوه بر جذب مخاطب به صورت هدفمند از طریق ورود به اکسپلور مشتریان خود را وفادار به صفحه خود می کنید

3-از محصولات خود حرفه ای عکس بگیرید

خود را به جای مشتریان خود بگذارید. برای خرید یک کالا و برسی آن نیاز به توضیحات کامل و تصاویر در زاویه های مناسب دارید . مشتری شما برای خرید اجنسا شما آن را به صورت فیزیکی لمس نمی کند تا ابعاد و جنس را برسی کنید . برای عکاسی باید از المان هایی استفاده کنید تا ابعاد اجناس مشخص باشد . مثلا از یک تلفن همراه در عکاسی استفاده کنید تا ابعاد اجناس را بر اساس ابعاد گوشی متوجه شوند.

سعی کنید عکس های شما دارای کیفیت مناسب و نور مناسب باشند . برای انجام این کار برای شروع الزاما از عکاس های حرفه ای استفاده کنید و می توانید با استفاده از دوربین تلفن همراه به عکاسی اقدام کنید .

برای حرفه ای تر وارد شدن فروشگاه خود از خدمات عکاسی ما استفاده نمایید. جهت دریافت مشاوره با ما در تماس باشید 09120137255

از عکس های آماده از طریق اینترنت استفاده نکنید

از زاویه های مختف و به صورت آلبوم از محصولات خود عکاسی کنید

از یک قالب برای قرار گیری تصاویر استفاده کنید تا مشخص شود محتوا شما مخصوص فروشگاه اینترنتی شما است

از المان های مختلف برای مقیاس سایز اجناس استفاده کنید

4-تبلیغات و جذب فالور اختصاصی هدفمند

 

 

اولین ایده که معمولا صاحبان کسب و کار برای بالا بردن اعضای پیج خود اجرا می کنند ، اضافه کردن فالور فیک یا نرم افزاری می باشد ، اما به نظر شما این آیا این روش تاثیری در فروش شما خواهد داشت. شاید هزینه تبلیغات برای جذب فالور برای فروشگاه های اینستاگرامی بالاتر از هزینه خرید فالور باشد ولی شما از طریق تبلیغات فالور های هدفمند به صفحه  خود اضافه کرده اید. فالور های که بر اساس نیاز یا تنوع محصولات شما صفحه شما را دنبال می کنند و قطعا درصدی از فالور های جذب شده در یک دوره زمانی از مشتریان شما خواهند بود و از محصولات و خدمات شما استفاده خواهند کرد .

 

5-به عنوان سفیر برند خود حضور داشته باشید

 یکی از مهم ترین روش ها برای بالا بردن اعتماد اعضای  پیج شما قرار گیری شما در جلو دوربین و معرفی محصولات و یا قرارگیری صدا شما برای معرفی محصولا می باشد . همواره با گذاشتن لایو و استوری های سوال جواب می توانید سوالات خیلی از مشتریان احتمالی خود را متوجه شوید و با اگاهی بخشی آنها را جزو خریداران خود کنید .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

شما می توانید جهت مشاوره و استفاده از خدمات آنلاین ما در ضمینه های طراحی پیج و محتوا ، تبلیغات و عکاسی با همکاران ما در تماس باشید 

مدیریت اینستاگرام

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255