مدیریت پیج پزشکان

مدیریت اینستاگرام پزشکان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مدیریت صفحه اینستاگرام پزشکان

با رشد روز افزون تکنولوژی و تاثیری که شبکه های اجتماعی در زندگی امروزه وجود دارند نمی توان از اهمیت که این شبکه ها بر رشد کسب و کار ها دارند غافل بود. شبکه های که کاربران برای انتخاب خدمات و پیدا کردن بهترین ها و همین طور آاشنایی اولیه به شبکه های مجازی خود مراجعه می کنند. داشتن یک صفحه حرفه ای می تواند یک تصویر حرفه ای از کسب و کار شما به مشتریان شما ارائه دهد. مدیریت اینستاگرام پزشکان با دیگر کسب و کار های فعال در اینستاگرام کمی متفاوت تر است .

شما  نیاز به ارائه فاکتور های برای مدیریت صفحه اینستاگرام پزشکان خود هستید که با دیگر کسب و کار ها تفاوت دارد .

ارتباط بیشتر ، پرسش و پاسخ ، تولید محتوا پزشکی و  بالا بردن پرسنال برندینگ برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبان خود هستید که در مقاله زیر به آن ها اشاره می کنیم .

بنده به عنوان نویسنده مقاله اگر صفحه اینستاگرامی یک پزشک را فالو کرده باشم تنها دیدن نمونه کار های موفق آن مرکز به تنهایی برای من جذابیتی ندارد .

آیا صرفا دیدن این گونه پست ها این جذابیت را برای من دارد که پیج را فالو داشته و آن را بعد از مدتی که نیاز به خدماتی از آن مرکز نداشته باشد باز هم در لیست فالور های خود  داشته باشم .

قطعا برای نگه داری کاربرانی که با هزینه تبلیغات جذب صفحه اینستاگرام شما شده اند نیاز به چند فرایند می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهم کرد .

 

مدیریت اینستاگرام پزشکان باید ها و نباید ها

 

1- تهیه ویدیو از مطب ، خدمات و متخصصان 

مهم ترین بخش در مدیریت اینستاگرام پزشکان تهیه ویدیو از مطب ، خدمات و متخصصان می باشد . خود را به جای کاربران خود بگذارید ، به عنوان یک کاربر اولین موردی برای شما مد نظر است مشاهده خدمات مرکز است .

به عنوان مثال اگر شما یک دندان پزشک هستید اقدامات درمانی ، تجهیزات مرکز و مشاهده اقدامات زیبایی شما می تواند تاثیر مثبتی از نحوه فعالیت شما بر کاربر داشته باشد . کاربران باید از میزان توانایی شما با خبر باشند .

2- تولید محتوا برای مدیریت صفحه اینستاگرام

برای کاربران خود ارزش آفرین باشد . تولید محتوا آموزشی یکی از برنامه های مدیریت حرفه ای صفحه اینستاگرام شما باید باشد که کاربران از خدماتی که از طریق شما در اختیار خواهند داشت اگاهی داشته باشند.

این محتوا می تواند شامل جدید ترین متد های پزشکی یا ارائه تجربیات شما در قالب ضبط یک پست ویدیویی باشد .وقتی شما به کاربران خود یک محتوا  آموزشی و مراقبتی ارائه دهید آنها صفحه اینستاگرام شما را صرفا ویترین کار شما حساب نخواهند کرد.

تولید محتوا آموزشی حتی می تواند منجر به جذب فالور ارگانیک برای شما بدون نیاز به تبلیغات از طریق ارسال پست های آموشی توسط کاربران شما به دوستان و آشنایان شود.

3- بالا بردن برندینگ شما

مشاهده شما در جلو دوربین به کاربران احساس اطمینان می دهد. یکی از اصولی که بسیاری از کسب و کار ها در مدیریت کسب و کار خود به آن اهمیت زیادی نمی دهند قرار گیری در جلو دوربین می باشد .

پرسش و پاسخ مشتریان و جواب گویی شما از طریق ارائه لایو به کاربران خود می تواند به بسیاری از سوالات کاربران که برای دریافت خدمات تردید دارند اگاهی دهد و برای دریافت خدمات آماده کند.

ارائه این گونه محتوا می تواند به برندینگ شخصی شما کمک کند ، حرفه ای تر و شناخته شده تر می شوید.

 

4- برنامه منظم محتوایی صفحه اینستاگرام شما

برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود برنامه تولید محتوا داشته باشید ، انجام این کار شما را برای ادامه فعالیت شما بسیار اهمیت دارد .

از سردرگمی دور خواهید شد و به صورت منظم محتوا برای ارائه به کاربران خواهید داشت البته در ارائه این محتوا نباید کاربران خود را بمباران اطلاعاتی کنید.

5- پرسش و پاسخ

یکی دیگر از فعالیت های مهم در مدیریت اینستاگرام شما استفاده از پرس و پاسخ از طریق استوری می باشد .

بعد از پاسخ گویی توسط متخصصان شما می تواند در هایلایت صفحه شما قرار بگیرد تا بعدا مراجعه کنند های جدید شما از طریق مطالعه این سوالات به جواب سوال خود برسند.

6- تبلیغات

تبلیغات یکی از بزرگترین مشکلات پیش رو بسیاری از کسب و کار ها می باشد .

در کجا تبلیغ کنیم ، به چه کسی تبلیغ دهیم، از چه محتوایی برای تبلیغات استفاده کنیم و 10 ها سوال دیگر که برای انجام این کار به ذهن مشتریان می رسد و تبلیغات را بسیار مشکل می کند.

تیم تبلیغاتی راه نوین آمادگی کامل برای اجرای تبلیغات شما به صورت گسترده در شبکه های مجازی را دارد . جهت کسب مشاوره با ما در تماس باشید . 02166935136 – 09120137255

7- هشتگ گذاری

هشتگ گذاری مناسب می تواند شما در بسیاری از سرچ های کاربران از طریق اینستاگرام انجام می دهند در معرض نماش بگذارد و کاربرانی که دنبال اینگونه خدمات هستند به صفحه شما منتقل شوند .

8-پاسخ گویی به کامنت و دایرکت

برای کاربران خود احترام قائل شوید . به سوالات مشتریان از طریق کامنت پاسخگو باشید ، و این نکته را به مشتریان نشان دهدید که برایشان ارزش قائل هستید.

9-وب سایت اختصاصی پزشکان

نحوه ارائه خدمات به مشتریان خود را با داشتن یک وب سایت شخصی یا مرتبط با مرکز شما می توانید ارتقا دهید .به صورت آنلاین نوبت دهی کنید

اطلاعیه ها را به صورت منظم در وب سایت قرار دهید .

از طریق موتور های جستجو ورودی برای وب سایت خود داشته باشید .

مشاهده خدمات طراحی وب سایت گروه راه نوین

 

همین حالا شروع کنید پکیج ویژه

  مدیریت اینستاگران پزشکان

راه نوین

 

ما صورت تخصصی و حرفه‌ای مدیریت اینستاگرام پزشکان را بر عهده می‌گیریم. پکیج ویژه مدریت پیج پزشکان راه نوین مناسب مجموعه های می باشد که خواستار ورود حرفه ای به شبکه های اجتماعی را دارند . طراحی محتوا آموزشی ، ارائه برنامه محتوایی ، طراحی قالب اختصاصی حرفه ای ،بالا بردن نرخ تعامل کاربران و….

جهت کسب اطلاعات بیشتر در را بطه با پکیج ویژه مدیریت اینستاگرام پزشکان  ما در تماس باشید 09120137255–02144438709

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255