هاست چیست؟

هاست همانند خانه شماست،که در آن احساس امنیت و نگه داشتن از اموال خود دارید در واقع هاست هم همین کار رو میکند،فایل های مورد نظر سایت را در هاست ذخیره میکند.. هاست  فضایی است که اطلاعات از نظیر تصاویر،متن،فیلم و… در آن ذخیره میشود. هاست مانند هارد دیسک کامپیوترتان میباشد که اطلاعات را در خود ذخیره میکند و هر بار برای اجرا به دنبال سایت میروید و آن را به راحتی اجرا میکنید. هاست فضایی هست که امنیت و مسائل فنی و اطلاعات را محفوض نگه میدارد.

سیستم هاست انواع مختلفی دارد که شامل ویندوز،لینوس،مک و… میباشد.

هاست مانند هر سیستم کامپیوتری  دارای سیستم های مدیریتی شامل سی پنل،دایرکت ادمین و… میباشد.

 

فضای هاست و پهنای مورد نظر در سایت:

فضای هاست فضایی است که از طرف هارددیسک سرور مورد نظر اختصاص داده میشود.و این فضا به صورت اشتراکی و محدود به شخص مورد نظر اختصاص داده میشود.بعد از خرید هاست مورد نظر اگر احساس کردید فضای کافی برای کار خود ندارید،با کمی هزینه بیشتر امکان خرید فضای بیشتر رو دارید.

پهنای باند به معنی اطلاعات داده بر روی هاست شماست،که مثلا اگر شما در یک ماه 5گیگ دانلود و 5 گیگ آپلود داشته باشید،مجموعه مصرف 10 گیگ از فضای هاست استفاده شده است. در نظر داشته باشید،بازدید از صفحات نوعی دانلودمحسوب میشود،به این دلیل که شما از صفحات دیدن میکنید مجموعه ای از فایل ها دانلود میشود مانند عکس. فعالیت های مورد نظر شما در سایت به پهانی اینترنتی که شما دارید،بستگی دارد.در واقع سرعت اینترنت است که شما برای آپلود و دانلود استفاده میکنید.هرچه سرعت بالاتر باشد بازدیدکنندگان بیشتری از سایت مورد نظر شما با سرعت بالاتری بازدید خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255