پر طرفدار ترین پیج های ایرانی در اینستاگرام

پر طرفدار ترین پیج های ایرانی در اینستاگرام

شاید شبکه های اجتماعی در زمان حال یکی از مهم ترین بخش های زندگی در جوامع بشری به حساب می آید.  از این رو میزان مقبولیت و  معروفیت چهره های سرشناس در زمان حال را بتوان تعداد کاربران دنبال کننده شبکه اجتماعی شان ( فالور ) بخصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام دانست .

اگر شما هم جزو کاربران فعال در شبکه اینستاگرام باشید یکی از راه های معرفی صفحات پر بازدید میزان کاربرانی است که ان صفحه را دنبال کرده اند . این تعداد فالور به عوامل متعدی بستگی دارد . بعضی از صفحات (پیج ) دارای موضوعات عمومی و قالبا سرگرم کننده می باشند ولی بعضی از این صفحات پر کاربر را بعضی از افراد مشهور یا اینفلوئنسر ( اینفلوئنسر کیست ؟ ) دردست گرفته اند . در مقاله ما می خواهیم تعدادی از پیج های پر کاربر ایرانی را به شما معرفی کنیم . امار ارائه شده در این مقاله مربوط به مهر مال سال 98 می باشد .

در آمار رسمی معرفی شده توسط اینستاگرام کاربران ایرانی فعال در این شبکه در حدود 24 میلیون نفر اعلام گردیده است. کاربران ایرانی در رتبه 8 لیست کشور های استفاده کننده از اینستاگرام قرار گرفته اند . این آمار این موضوع را نشان می دهد که از شبکه اجتماعی در ایران جایگاه بسیار بالایی دارد .

آمار کاربران ایرانی 

مطابق آمار ارائه شده ،  نیمی از کاربران اینستاگرام را افرادی در بر گرفته اند که از ۲۵ تا ۳۴ سال سن دارند. همچنین ۲۴ درصد کاربران بین ۱۸ تا ۲۴ سال هستند و برآورد می شود که ۷۳ درصد کاربران اینستاگرام را نوجوانان و جوانان بین ۱۸ تا ۳۴ سال تشکیل می دهند. آمار بیشترین کاربران مربوط به صفحات ایرانی را بازیگران تشکیل داده اند .در 10 نفر اول این لیست 7 نفر از افراد را بانوان تشکیل داده اند و تنها 3 نفر این لیست 10 نفر را مردان تشکیل داده اند .

 

رتبه اول بیشترین فالور اینستاگرام در ایران : حسن ریوندی با 10.6 میلیون فالور 

 

رتبه دوم و  سوم مشترک مهناز افشار و رامبد جوان با 9.4 میلیون فالور

 

 

 

رتبه چهارم بهنوش بختیاری  با 8.1 میلیون فالور

 

 

رتبه پنجم و ششم مشترک الناز شاکردوست و رضا گلزار با 7.2 میلیون فالور

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255