علم تولید محتوا و تاثیر آن در بازاریابی نوین

[vc_row][vc_column][vc_column_text]تولید محتوا

 

تولید محتوا

 

تولید محتوا فرآیند خلق یک محتوا با مقاصد تجاری و غیر تجاری است. تولید محتوا اثر بسزایی در بازاریابی نوین دارد. تولید محتوا چه به زبان فارسی چه به زبان انگلیسی متناسب با فضایی که محتوا در ان منتشر خواهد شد الگوریتم، اصول و تکنیک های خاص خودش را دارد.  به همین دلیل کارشناسان تولید محتوا باید تسلط کامل و کافی بر این اصول را داشته باشند تا محتوایی با کیفیت بالا تولید کنند .

در کار تولید محتوا همیشه باید با ایده های نو و خلاقانه پیش رفت همچنین باید جامعه هدف خود را به خوبی شناسایی کنیم و منطبق با خواسته ها وعلایق آنها ایده پردازی کنیم تا بتوانیم مخاطبان بیشتری را به خود جذب کنیم .

تولید محتوا برای فضاهای مختلف کاربردها و قوانین خاص خود را دارد. در طراحی وبسایت هدف اصلی در تولید محتوا معرفی شخصیت یک برند و شرح حوزه فعالیت و استراتژی کاری یک برند یا سازمان به طور طبقه بندی شده و جامع و بر پایه قوانین سئو است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1484543564447{padding-top: 55px !important;padding-bottom: 75px !important;}”][vc_column][ra_content_box style=”s8″ image=”5264″]ولی در تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام یا تلگرام اغلب تولید محتوا به جهت مقاصد تجاری و اهداف بازاریابی و مبنی بر الگوریتم ها و تکنیک های جذب مخاطب در این گونه فضاها صورت میگیرد

به طور طوری کلی تولید محتوای با کیفیت درهر زمینه و شاخه ای مستلزم رعایت نکاتی همچون انتخاب عناوین جذاب و کابردی ، نحوه ارائه و بیان محتوا، استفاده از تصاویر گرافیکی ، شناخت درست مخاطب و رفع درست نیاز آن ها است.[/ra_content_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ra_section_title style=”default” title=”حال به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم”][/ra_section_title][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=”yes” css=”.vc_custom_1602679891127{margin-top: 30px !important;margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column width=”1/4″ offset=”vc_col-md-3″][ra_icon_box template=”boxed-alt3″ heading_weight=”weight-normal” i_type=”fontawesome” title=”انتخاب عناوین جذاب و کاربردی:” icon_color=”#288fd7″ title_size=”17px” i_icon_fontawesome=”fas fa-check-circle”]انتخاب عناوین جذب کننده و کلمات کلیدی متناسب و مرتبط با محتوای نوشته شده اهمیت زیادی در جذب مخاطب برای محتوای ما را دارد و در نگاه اول مخاطب را به سوی خواندن و دانستن در مورد محتوای نوشته شده جذب میکند[/ra_icon_box][/vc_column][vc_column width=”1/4″ offset=”vc_col-md-3″][ra_icon_box template=”boxed-alt3″ heading_weight=”weight-normal” i_type=”fontawesome” title=”نحوه ارائه و بیان محتوا” icon_color=”#288fd7″ title_size=”17px” icon_fs=”70px” i_icon_fontawesome=”fas fa-bullhorn”]نحوه بیان در عین سادگی و قابل فهم بودن می بایست سرشار از خلاقیت و جذابیت برای مخاطب باشد تا خواننده را به خواندن هر چه بیشتر آن محتوا ترغیب کند. اگر نوشته شما غیر قابل فهم و یکنواخت باشد فرد مخاطب انگیزه خود را برای ادامه خواندن از دست میدهد[/ra_icon_box][/vc_column][vc_column width=”1/4″ offset=”vc_col-md-3″][ra_icon_box template=”boxed-alt3″ heading_weight=”weight-normal” i_type=”fontawesome” title=”استفاده از تصاویر گرافیکی” icon_color=”#288fd7″ title_size=”17px” i_icon_fontawesome=”fas fa-photo-video”]محتوای نوشتاری، ظاهری ساده و خسته کننده دارند و از گیرایی کمی برای خواننده برخورداراست . استفاده از تصاویر مرتبط با محتوای نوشته شده یا اشکال و تصاویر گرافیکی با کیفیت باعث تغییر در فضای ظاهری محتوای نوشتاری شده و مخاطب را هر چه بیشر مجذوب خواندن میکند[/ra_icon_box][/vc_column][vc_column width=”1/4″][ra_icon_box template=”boxed-alt3″ heading_weight=”weight-normal” i_type=”fontawesome” title=”شناخت درست مخاطب” icon_color=”#288fd7″ title_size=”17px” i_icon_fontawesome=”fas fa-user-tie”]در کار تولید محتوا همیشه باید با ایده های نو و خلاقانه پیش رفت همچنین باید جامعه هدف خود را به خوبی شناسایی کنیم و منطبق با خواسته ها وعلایق آنها ایده پردازی کنیم تا بتوانیم مخاطبان بیشتری را به خود جذب کنیم[/ra_icon_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

امروزه با تغییر در شیوه تبلیغات و مارکتینگ تولید محتوا برای وبسایت ها و همچنین شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و… به یکی از موضوعات مهم برای کسب و کارها تبدیل شده است

نکات مهم در رابطه با تولید محتوای وبسایت :

محتوای یک سایت باید به حدی ساده و جذاب باشد که مخاطب خود را برای مدت زمان طولانی در سایت نگه دارد و به قدری محتوا ارزشمند و جامع باشد که مخاطب مجددا به سایت مراجعه کند.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1484543564447{padding-top: 55px !important;padding-bottom: 75px !important;}”][vc_column][ra_content_box style=”s8″ position=”right” image=”5266″]محتوای با کیفیت یکی از اصلا ترین عناصر در بالا بردن رتبه وبسایت شما در موتورهای جستجواست.

هرچه محتوای نوشته شده نوآورانه تر و با کیفیت تر باشد . سئوی بالاتری به سایت تعلق میگیرد که این خود باعث افزایش حجم ترافیک و رتبه سایت در جستجوی گوگل و دنیای مجازی میشود.

[/ra_content_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]نکات کلیدی در تولید محتوای اینستاگرام:

اینستاگرام شبکه اجتماعی بسیار گسترده ای است و رقابت در آن برای دیده شدن و شناخته شدن کار آسانی نیست . تولید محتوا در اینستاگرام شامل تکنیک هایی میشود که پیاده کردن ان ها باعث جذب هرچه بیشتر فالوور و در نتیجه افزایش بازار فروش و تجارت شما می شود. یکی از نکات مهم در تبلیغات اینستاگرام ایجاد هویت و قالب تبلیغاتی منحصر به فرد و مشخص است تا چشم مخاطب به دیدن پست های شما عادت کند و پست های شما را در میان تعداد بیشماری از پست های دیگر به راحتی تشخیص دهد.

 

امروزه با تغییر شیوه های تبلیغاتی و بازاریابی تولید محتوا با کیفیت بالا و حرفه ای نقش مهمی و غیر قابل انکاری در رونق کسب و کارها و جذب مشتری ایفا میکند . یک محتوای تخصصی و اصولی از طریق ایجاد نیاز و سپس ترغیب مخاطب به خرید، فروش محصولات و کالای ارائه شده توسط شما را افزایش خواهد داد.

یک تولید محتوای هدفمند باعث میشود که در مدت زمان کوتاهی عده ی قابل توجهی برند یا کسب و کار شما رابه خوبی بشناسند و با مزیت ها ی آن آشنا شوند .

هدف اصلی ما در راه نوین کمک به رونق کسب کار شما و معرفی برند شما در فضاهای مجازی است .مدیریت محتوا و اینستاگرام با گروه راه نوین

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255