تولید محتوا در اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام (Generate content on Instagram)

تولید محتوا در اینستاگرام (Generate content on Instagram ) صرفا نوشتن یک متن و استفاده از یک تصویر نیست . تولید محتوا در انجام هر کاری بسیار مهم است و شما با تولید محتوای با کیفیت پیجی حرفه ای در زمینه ی کاری خود در اختیار کاربران قرار می دهید امروزه اینستاگرام می تواند به عنوان یک فضا برای رشد کسب و کار شما باشد و حتی می توان از آن به عنوان یک بیزینس استفاده کرد .
اصلی ترین هدف شما در مدیریت پیج اینستاگرام داشتن دنبال کننده است . باید کاربرانی باشند که شما را فالو کنند و برای ایجاد چنین موقعیتی به تولید محتوای با کیفیت احتیاج است .
تولید محتوا چیست؟

مقاله علم تولید محتوا و تاثیرات آن در بازار یابی

اولین کاری که می کنید خود را جای کاربران قرار دهید و ببینید احتیاج به چه اطلاعاتی دارند ؟ شما وقتی می خواهید یک خرید جدید را انجام دهید احتیاج به یک سری اطلاعات در مورد آن محصول دارید پس برای داشتن این اطلاعات اولین کاری که انجام می دهید در اینترنت سرچ می کنید یا راحت تر از آن اینستاگرام است که با یک هشتگ به راحتی می توانید در مورد موضوع مورد نظر خود در صفحه ی اکسپلر استفاده کنید .
اطلاعات در مورد خریدی که شما می خواهید انجام دهید باید به گونه ای باشد که شما را راضی نگهدارد پس بخش مهم و ضروری بین تولید کننده و مصرف کننده است ، هر کسب و کاری نیازمند تولید محتوا برای ایجاد چرخه ی اطلاعات بین عرضه کننده و مصرف کننده می باشد. می توان به روش های مختلفی تولید محتوای با کیفیت داشت مخصوصا در اینستاگرام که می توان از تمام مزایای آن برای تولید محتوا استفاده کرد.
در تولید محتوا باید هدف مشخص باشد تا بتوان برای مخاطبین انگیزه ایجاد کرد و از همه مهم تر شما باید بدانید که مخاطب دقیقا چه می خواهد و چه سئوالاتی ممکن است برایش بوجود بیاید.
تا اینجا تقریبا متوجه شدیم که تولید محتوا چیست ، حال باید بدانیم چگونه می توان در اینستاگرام تولید محتوا کرد؟
تولید محتوا نیاز اولیه ی شروع هر کاری است و در اینستاگرام مهم ترین کار برای جذب فالوور بیشتر است اینکه چگونه تولید محتوا کنیم بستگی به موضوع انتخابی و حوزه ای که می خواهیم در آن فعالیت کنیم دارد .
تولید محتوا در اینستاگرام باعث می شود هدف خاصی را دنبال کنیم و هدف داشتن است که باعث موفقیت می شود پس اگر شخصی بخواهد پیجی را راه اندازی کند باید به فکر تولید محتوا باشد چون بدون انجام این کار پیج مخاطب خاصی جذب نمی کند.
تولید محتوا در اینستاگرام را با تبلیغات اشتباه نگیرید :
راه های مناسب برای تولید محتوای مناسب :
1-تولید محتوا در اینستاگرام به صورت تصویر است که تولید عکس به صورت ساده نیست ونکات خاص خود را دارد که با هم بررسی می کنیم : شما می توانید با ایجاد تصاویر زیبا و ویدیو های جذاب و کپشن مناسب کاربران زیادی را جذب پیج خود کنید. ، توجه داشته باشید که تصاویر حتما کیفیت داشته باشن از نظر تنظیم نور و رنگ و… چون تصاویری که شما ایجاد می کنید حکم تولید محتوای شما را دارد.
2-بی شک اولین چیزی که باعث جذب کاربر می شود تصویر است ، پس با ایجاد لیست از عکس های مناسب می توان نظر کاربر را برای ادامه ی مطلب جلب کرد.
عکس ها در ابعاد مناسبی باید باشند که سایز مناسب برای عکس در اینستاگرام 1080p است .
3-شما می توانید از عکس پیج های دیگر با اجازه ی صاحب پیج استفاده کنید با این کار هم پست در معرض دید بیشتری قرار می گیرد هم شما می توانید تولید محتوا بهتری داشته باشید.
4-افراد بدون وقت :
اگر زمان کافی ندارید به دنبال تولید محتوا نروید و اصلا به فکر کپی کردن محتوا نباشید زیرا با این کار نتیجه ی منفی می گیرید .

تولید محتوا بوسیله ی تلفن هوشمند :
تولید محتوا در اغلب اوقات نیازمند تجهیزات خاصی نیست اگر شما هم جزء افرادی هستید که زیاد از موبایل خود استفاده می کنید می توانید به راحتی از نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام موبایل مانند venngage و canva استفاده کنید که به راحتی میتوان عکس مربوط به محتوای خود را دانلود کرد و روی آن متن دلخواه خود را نوشت و در پیج قرار داد .
در تولید محتوا شما می توانید از همه ی امکانات اینستاگرام به راحتی استفاده کنید :
برای داشتن محتوای با کیفیت می توانید از هشتگ ها استفاده کنید البته که اینستاگرام امکان قرار دادن 30 هشتگ را ایجاد کرده است ولی توصیه ی ما به شما این است که از 5 تا 10 هشتگ استفاده کنید ، هشتگ های مورد استفاده ی شما باید با موضوعتان ارتباط داشته باشد .
کار مهم دیگری که شما می توانید در تولید محتوا در اینستاگرام برای ایجاد جذابیت در نظر کاربرانجام دهید این است که پست جدید را با هشتگ های مربوط به موضوع جدید و یاد آوری موضوع قبلی ایجاد کنید.
همانطور که گفتم شما می توانید برای تولید محتوا از ویدیو استفاده کنید ولی اگر ویدیوی 60 ثانیه ای که در قالب یک پست است برای محتوای شما مدت زمان کمی است می توانید از IG TV اینستاگرام که مدت زمان بیشتری را در بر می گیرد استفاده کنید.
حتما پست هایی از نوع Gif یا Boomerang به چشمتان خورده است که حتی اگر موضوع مورد علاقه ی شما نبوده به دلیل جذاب بودن پست کمی روی آن مکث کرده اید و برای آن وقت گذاشته اید چون برایتان جذاب بوده است پس از این گزینه هم میتوانید برای زیبا تر کردن پیج و جلب نظر مخاطب استفاده کرد .
شما می توانید از کاربران خود برای تولید محتوا استفاده کنید ، کاربران می توانند در صورت تمایل بعد از استفاده از محصول و راضی بودن از آن در پیج خودشان محصول شما را به فالوور های خودشان معرفی کنند و اگر تخفیف و جایزه را هم در نظر بگیرید قطعا فالوور های بیشتری را جذب خواهید کرد و به این شکل به هشتگ های شما هم اضافه خواهد شد .
در تولید محتوا بلاگر ها می توانند کمک زیادی به شما بکنند ، در این مرحله به دو روش می توانید تولید محتوای با کیفیتی داشته باشید : شما خودتان می توانید تولید محتوا را انجام دهید یا اینکه بسپارید به بلاگر مورد نظر خود .
ایده های تولید محتوا در اینستاگرام :
بسیاری افراد هستند که از ایده پردازی می ترسند یا بهتر است بگویم نمی دانند از کجا شروع کنند. تولید محتوا این امکان را برای شما فراهم می کند که نه تنها ایده های جدید در ذهن شما رشد کند بلکه در بروزرسانی محتواهای قدیمی هم به شما کمک می کند .
شما بهترین محتوا را زمانی می توانید بنویسید که تسلط کامل به موضوع داشته باشید.
با استفاده از تجربیات و تخصص خودتان می توانید محتوای جدیدی را ایجاد کنید که بسیار خوانا باشد و شبیه به آن متن در هیچ سایتی قابل مشاهده نباشد.
با آموزش تولید محتوا در اینستاگرام می توانید به راحتی مقاله ی خود را با اطلاعات کامل شروع کنید و به پایان برسانید .
حتما سئوالات خود را مطرح کنید ، پرسش و پاسخ یکی از بهترین روش ها برای برقراری ارتباط با مخاطبین است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
سوال داری ؟ همین الان بپرس 09120137255