رد کردن لینک ها

مدیریت پیج اینستاگرام و مدیریت صفحه اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام (Instagram)

شاید جایگاه غیر قابل باور فضای مجازی بر پیشرفت کسب کار های اینترنتی و سنتی بر همگان اثبات شده است . مدیریت صفحه اینستاگرام حرفه ای می تواند کلید ورود شما به این فضای بازار بزرگ اینترنت را تضمین کند. شاید برای بسیاری از کاربران عدم تجربه کافی و عدم زمان برای مدیریت پیج اینستاگرام یکی از دلایل عدم ورود به این فضا می باشد .

گروه راه نوین با تکیه بر سابقه فعالیت  مستمر در این فضا و تخصص کافی جهت مدیریت اینستاگرام شما این امکان را به کسب و کار های مختلف می دهد که به صورت حرفه ای تری وارد این فضا بشوند.

امروزه با گسترش فضای کسب و کار های اینترنتی یکی از بزرگتری دغدغه صاحبان این کسب و کار مدیریت اینستاگرام به صورت صحیح و حرفه ای می باشد .

هر کسب و کاری باید متناسب با اهداف مورد نیاز خود باید استراتژی برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود را داشته باشد تا بتواند در این بازار بزرگ و نوین سهم مناسبی داشته باشد.

در مقاله زیر رویکرد های مدیریت صفحه اینستاگرام را برسی می کنم

1- رویکرد های های مدیریت صفحه اینستاگرام

2- تعرفه مدیریت صفحه اینستاگرام

3- سوالات متداول

4- وظایف ادمین اینستاگرام

5- پکیج ها راه اندازی پیج اینستاگرام و فروشگاه 

رویکرد های مدیریت صفحه اینستاگرام (Instagram)

1- تولید محتوای اختصاصی برای مدیریت پیج اینستاگرام شما (Instagram page manager )

کم اهمیت ترین بخش در مدیریت صفحه اینستاگرام معمولا از نظر صاحبان کسب وکار تولید محتوای اختصاصی می باشد . تولید محتوای اختصاصی به شما کمک می کند که از طریق کاربران خود برای صفحه اینستاگرام خود تبلیغات رایگان انجام دهید .

ارائه محتوای فاخر و آموزشی می تواند به کاربران شما این موضوع را گوشزد کند که شما برای آنها ارزش قائل هستید و برای رفع ابهامات آن ها زمان و وقت می گذارید.

این محتوا می تواند بسیاری از کاربران شما تردیدی برای استفاده از خدمات یا خرید از فروشگاه شما دارند برب طرف شود و به مشتریان شما اضافه شود. کاربران دوست دارند که محتوای جدیدی در صفحه اینستاگرام شما ببینند نه محتوای کپی از سایر صفحات اینستاگرام!!

2-پاسخ گویی به کامنت و دایرکت

همواره یکی از سخت ترین فعالیت ها در مدیریت پیج اینستاگرام  که امری بسیار زمان بر می باشد ، پاسخ گویی به کامنت و دایرکت ها می باشد.

مشتریان شما همواره خواهان پاسخگویی سریع از شما هستند تا بتوانند تصمیم خود را برای استفاده از خدمات شما داشته باشند.

ایجاد تعامل با کاربران به شما امکان ارتقا مشکلات شما را می دهد.حتما در پاسخ گویی در کامنت کاربر مورد نظر خود را تگ کنید

3-بالا بردن نرخ تعامل در مدیریت اینستاگرام

همواره شرایطی در پست گذاری خود فراهم کنید که کاربران بتوانند از طریق تگ کردن دوستان خود به گفتگو در زیر پست های شما داشته باشد .

این امر علاوه بر تبلیغات رایگان شما توسط سایر کاربران باعث بالا رفتن امتیاز صفحه شما توسط اینستاگرام خواهد شد .ایجاد مسابقات نیز می تواند کمک خوبی به شما در این زمینه داشته باشد.

4- برسی رقبا

همواره رقبای خود را برسی کنید تا بتوانید از نکات منفی و مثبت آنها برای هرچه بهتر بودند استفاده کنید.

5- هشتگ گذاری مناسب

هشتگ گزاری یکی از مهمترین ورودی های صفحه شما می باشد که کاربرای هدفمند شما از طریق آنها به شما خواهند رسید و خواهان استفاده از خدمات شما می باشد. ا

نتخاب درست کلمات هشتگ می تواند به رشد صفحه شما کمک شایانی بکند.

6- برنامه ریزی برای ارسال پست

برای ارسال پست های خود یک برنامه از پیش تعیین شده داشـته باشید که بتواند شما را از سردرگمی نجات دهد.

7- طراحی گرافیکی پست وقالب پیج

حتما برای پست های خود یک قالب اخصاصی داشته باشد که کاربران بتوانند پست شما را از سایر رقبا شناسایی کنند.از تصاویر با کیفیت استفاده کنید و از طرح های گرافیکی برای صفحه خود قافل نشوید.

صفحه اینستاگرام شما به مانند ویترین مغازه شما می باشد . آن را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.

تیم راه نوین با استفاده از کادری حرفه در زمینه مدیریت صفحه اینستاگرام می تواند پاسخ گوی نیازمندی های شما در این فضای کسب و کار باشد

جهت مشاهده پنل های مدیریت صفحه اینستاگرام اینجا کلیک کنید

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشد 0912013725502144438709

مدیریت صفحه اینستاگرام

تعرفه مدیریت صفحه اینستاگرام

پلن 1 مدیریت اینستاگرام

800.000 تومان/ماهانه

تولید 15 پست اختصاصی

تولید 5 استوری اختصاصی

افزایش امنیت پیج

طراحی قالب اختصاصی پیج

مدیریت کامنت و دایرکت

هشتگ گذاری متناسب

طراحی پست مناسبتی و تخفیفی

ادمین پیج اختصاصی

ساخت و راه اندازی پیج

پلن 2 مدیریت اینستاگرام

1.400.000 تومان/ماهانه

تولید 15 پست اختصاصی

تولید 30 استوری اختصاصی

افزایش امنیت پیج

طراحی قالب اختصاصی پیج

مدیریت کامنت و دایرکت

هشتگ گذاری متناسب

طراحی پست مناسبتی و تخفیفی

ادمین پیج اختصاصی

ساخت و راه اندازی پیج

پلن 3 مدیریت اینستاگرام

1.750.000 تومان/ماهانه

تولید 30 پست اختصاصی

تولید 30 استوری اختصاصی

افزایش امنیت پیج

طراحی قالب اختصاصی پیج

مدیریت کامنت و دایرکت

هشتگ گذاری متناسب

طراحی پست مناسبتی و تخفیفی

ادمین پیج اختصاصی

ساخت و راه اندازی پیج

پلن حرفه ای

09120137255 تماس بگیرید

  تولید پست اختصاصی

 تولید استوری اختصاصی

افزایش امنیت پیج

طراحی قالب اختصاصی پیج

مدیریت کامنت و دایرکت

هشتگ گذاری متناسب

طراحی پست مناسبتی و تخفیفی

ادمین پیج اختصاصی

ساخت و راه اندازی پیج

عکاسی صنعتی

برای تمامی مشتریان یک پست نمونه برای مشاهده کیفیت به صورت رایگان ارائه می گردد.

خدمات ادمین اختصاصی پیج در ساعات اداری بین ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر امکان پذیر است.

در هنگام راه اندازی پیج امکان قرارگیری تمام پستها در مدت کوتاه امکانپذیر است.

در تولید محتوا  پست و استوری اختصاصی کلیه مراحل اعم از تولید تصویر گرافیکی پست ،کپشن و هشتگ گذاری توسط مجری انجام می پذیرد.

برای افزایش امنیت پیج کلیه پروتکل های امنیتی رعایت می شود.

برای راه برگشت پیج و جلوگیری از هک شدن پیج هزینه جداگانه دریافت می شود.

کلیه هشتگ گذاری های پیج به صورت تخصصی و مرتبط با موضوع پیج انجام میشود.

عکاسی و ساخت تیزر شامل پست های اختصاصی نشده و هزینه  آن جداگانه دریافت میشود.

سوالات متداول مدیریت صفحه اینستاگرام


زمانی که شما برای مدیریت پیج اینستاگرام و پست گذاری خود از یک قالب اختصاصی  استفاده کنید ، به صفحه اینستاگرام خود شخصیتی جدا از مابقی رقبا می دهید . این کار برای بهبود برندینگ شما و همین طور برای نحوه شناسایی کاربران شما کمک بسیاری می کند . رنگ و مدل ایجاد شده برای قالب پست و استوری اینستاگرام باید متناسب با فعالیت شما باشد و در طرح تمام مشخصات لازم که کاربر با مشاهده تصویر لازم دارد بدست آورد

تعداد پست های یک فروشگاهی اینترنتی نباید از 3 پست  و 7 استوری در روز بیشتر باشد . زمانی که شما بیشتر از این تعداد پست در صفحه اینستاگرام فروشگاه خود قرار دهید ، محصولات شما به خوبی به مشتریان شما نمایش داده نمی شود.

یکی از بزرگ ترین اشتباهات رایج مدیریت پیج اینستاگرام اضافه کردن فالور فیک به صفحه اینستاگرام برای کسب اعتبار است . در اپدیت جدید اینستاگرام ، پست گذاشته شما به 20 درصد کربران شما نمایش داده می شود . اگر این تعداد کاربر که پست شما راه مشاهده می کنند اگر فیک باشند و هیچ اکشنی نسبت به این پست نداشته باشند موجب می شود که امتیاز صفحه اینستاگرام شما کم شود و دیگر پست ها برای مابقی کاربران نمایش داده نشود.

ما در مجموعه راه نوین در تلاش هستیم از طریق تهیه فایل های آموزشی 0 تا 100 مدیریت صفحه اینستاگرام را برای کاربران عزیزمان آماده و در اختیار قرار دهیم

به صورت پیش فرض و بر اساس قابلیت نرم افزار اینستاگرام شما می توانید به صورت همزمان بیش از دو اکانت اینستاگرام را با هم مدیریت کنید و تا حداکثر 5 حساب را با استفاده از نرم افزار اینستاگرام به صورت همزمان مدیریت کنید

همیشه خود را به جای مشتریان خود قرار دهید ، زمانی که از طرف شما به مشتریان خود ارزشی اضافه کنید آنها به شما وفادار خواهند بود . اگر یک مرکز خدماتی هستید ، در رابطه با خدمات ارائه شده توسط مرکز شما آموزش هایی به کاربران خود بدهید. فرق میان خدمات شما و مراکز دیگر را برایشان توضیح دهید . در رابطه با وسایل و یا امکانات مراکز خود به کاربران خود اطلاعاتی ارائه دهید .

گروه راه نوین تمامی فرایند های تولید محتوای ارزشمند برای کربران را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد

پلن حرفه ای مدیریت پیج اینستاگرام بر اساس نیاز مشتریان عزیز آماده و قیمت گذاری می شود و برای مشتریانی می باشد که تعداد پست ها و استوری های در خواستی آن ها از پلن های موجود بیشتر می باشد.

صد ها پیج مرتبط و مشابه کسب و کار شما وجود دارد. آیا شما همه آنها را می شناسید ؟ قطعا جواب سوال شما خیر است زیرا امکانی وجود نداشته که شما آنها را دیده باشید . پس برای دیده شدن شما نیاز است که حتما تبلیغات را در استراتژی خود برای مدیریت صفحه اینستاگرام  داشته باشید . کاربرانی را جذب کنید که هدفمند باشند و متناسب با فعالیت شما جذب صفحه اینستاگرام شما شده اند.

مدیریت اینستاگرام ، مجموعه فعالیت هایی به صورت کلی می باشد که نیاز شما برای صرف زمان زیاد برای اداره صفحه اینستاگرامتان کاهش می دهد و به شما جهت رشد کسب و کارتان برای صفحه اینستاگرامتان کمک می کند

هزینه مدیریت پیج اینستاگرام بر اساس تعداد پست و استوری در درخواستی مشتریان عزیز که خارج از پلن های ارائه شده می باشد محاسبه و اعلام می گردد

نظرات

 1. ارسال نظر

  سلام وقت بخیر
  ما نیازمند یک تیزر تبلیغاتی از محصولاتمان برای اینستاگرام هستیم، لطفا راهنمایی بفرمایید

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام وقت بخیر
   منظور از این بخش درواقع ایجاد یک قالب اختصاصی گرافیکی برای انتشار پست و استوری های شما می باشد که این امر موجب وجه تمایز شما با رقبای شما می شه و باعث می شه کاربران وقتی پست شما رو ببنید بدون توجه به ایدی متوجه بشن که پست از طریف صفحه شما ارسال شده . شما می تونید با تماس با دفتر ما به صورت رایگان مشاوره ما رو در این زمینه داشته باشید

   پیوند یکتا
 2. ارسال نظر

  سلام
  ما یک فروشگاه لباس بانوان هستیم، شما علاوه بر مدیریت صفحه اینستاگرام آیا خدمات عکاسی هم دارید؟

  پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه